Telsiz Ortodonti

Telsiz Ortodonti İstanbul ile Tedavi Boyunca Gülümsemeye Devam Edin

Telsiz Ortodontik Tedavi, diş teli olmadan dişlerinizin ideal konumlarına yerleşmelerini sağlar. Hem yetişkinlere hem de genç ve çocuklara uygulanan bir yöntemdir. Bu tedavide, her hastanın kendi dişlerine uygun üretilen şeffaf plaklar kullanıyoruz. Plaklar, kolay kullanım ve bakım rahatlığını bir arada sunuyor. Şeffaf olmaları da estetik kaygıları ortadan kaldırarak, iş ve sosyal hayatınızın sorunsuz olarak devamını sağlıyor. Tedavi süresince özgürce gülebilme konforunu da size sunan invisalign tedavisi, bu özelliklerinden ötürü son yıllarda yaygın olarak tercih ediliyor. Ancak başarılı bir tedavi süreci için uzman ve deneyimli ekiplerle çalışılması son derece önemlidir. Şişli, Mecidiyeköy ve Beşiktaş bölgesinde hizmet veren kliniğimizde ücretsiz ön muayene yaptırabilir, ortodontik dijital gülüş tasarımı fırsatımızdan da faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Telsiz Ortodonti Tedavisinde Uzman Kadromuz ile Mükemmel Sonuçlar Sunuyoruz

Telsiz diş düzeltme son yıllarda yaygın olarak tercih edilen bir ortodontik tedavi yöntemidir. Tabi, her ortodonti uygulamasında olduğu gibi, sonuçlarının sorunsuz ve tatmin edici olabilmesi için uzman ve deneyimli ekiplerle profesyonelce uygulanması gerekmektedir. Hastalarımızın tedaviye uygunluğunu anlamak için kliniğimizde İtero Element2 cihazı ile ağız içi 3 boyutlu tarama yapıyoruz. Sanal ortamda yapılan simülasyon sayesinde tedavi sürecinde hangi aşamaların olacağını ve sonunda nasıl bir görünüme sahip olacağınızı sanal olarak görebiliyorsunuz.

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Gerek tanışmış olmak gerekse siz değerli hastalarımızın tedaviye uygunluğunu anlayabilmek için, ön muayene ve ortodontik dijital gülüş tasarımını sizden hiçbir ücret talep etmeden gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz ön muayene ile başlayan süreçte, telsiz ortodontik tedaviye engel bir durum yok ise, tedavinin aşamalarını sizinle birlikte planlayarak dişlerinizi ve gülüşünüzü kusursuz hale getirmeyi hedefliyoruz.

3D Teknolojisi ile Dişlerinizin Son Halini Hemen Görün

İnvisalign, dijital ortodontik tedavi teknolojisidir. Telsiz Ortodonti İstanbul ile invisalign tedavisine başlarken doktorunuz tarafından alınan ağız ölçünüz, CAD-CAM sistemi vasıtasıyla 3 boyutlu olarak bilgisayara aktarılır. Sanal ortama aktarılan dişleriniz, similasyon ile hareket ettirilir. Her bir plak, 0,05 mm’lik yer değiştirmeye zorlayacak şekilde size özel olarak üretilir. Tedavi planınız sanal ortamda oluşturulur ve tüm süreç boyunca dişlerinizin hareketini görebilirsiniz. Dişlerinizin hareket etmesi için bir kuvvet uygulanacağından, plakları ilk taktığınızda biraz baskı hissedebilirsiniz. Ama dişleriniz oluşan bu baskıya kısa süre içerisinde alışır. Şeffaf plaklar günlük yaşamınızı olumsuz olarak etkilemez.

Hastalarımızın Yorumları

Kliniğimizde Tedavi Olan Hastalarımızın Telsiz Ortodonti Yorumları

Görünmez şeffaf plaklar sayesinde tedavi süresi boyunca kimse ağzımda bir aparat olduğunu fark etmedi bile. Çok rahat ve konforlu bir tedavi süreci geçirdim sayenizde. Konusunda uzman doktoruma ve başarılı ekibine sonsuz teşekkürler.
Duru T.
Telsiz Ortodonti
Diş eti çekilmesi problemi ile geldiğim kliniğinizde, pek çok farklı ağız ve diş problemimin kaynağını saptayarak hızlı bir tedavi süreci başlattınız ve her aşamasında tüm detayları, olabilecekleri ve sıkıntılı süreçleri benimle tek tek paylaştınız. Bana uzman ellerde olmanın ayrıcalığını yaşattığınız için çok teşekkür ederim.
Mehmet T.
Diş Eti Çekilmesi
3D teknoloji ile diş hareketlerimi başından sonuna kadar izleyebilmek, sonucu sanal ortamda görerek tedaviye başlamak beni çok rahatlatan bir durumdu. Son teknoloji ile kaliteli ve güler yüzlü hizmet için teşekkürler.
Mahmut Ç.
İnvisalign Tedavisi

Telsiz Ortodonti Tedavisinde Uzmanlık Sertifikalarımız

Telsiz Ortodonti Alanında Aldığımız Sertifikalar ve Üyelikler

Telsiz ortodonti tedavisi sadece estetik kaygılarla tercih edilen bir tedavi yöntemi değildir. Tedavinin doğru sonuçlar vermesi için söz konusu hizmetin doğru yapılması, uzun yıllar boyunca sorun yaratmayacak kalitede olması gerekir. Kliniğimizde sunulan hizmetler için ulusal ve uluslararası standartları dikkate alıyor, güncel gelişme ve trendleri, makaleleri, bilimsel yazıları takip ediyoruz. Son gelişmelere göre sertifikalarımızı ve üyeliklerimizi güncelliyoruz. Vazgeçilmez önceliğimiz olan kalitemize gösterdiğimiz özeni, başta telsiz ortodonti fiyatları olmak üzere, tüm ağız ve diş sağlığı tedavilerimizde de uyguluyoruz. Bununla birlikte, her bütçeye uygun farklı ödeme planları ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağlayarak hastalarımızın memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE