Lingual Ortodonti

Lingual Ortodonti İstanbul ile Kaliteli Bir Deneyim Yaşayın

Lingual ortodontik tedavi, son zamanlarda hastalar tarafından oldukça rağbet gören bir tel tedavi çeşididir. Bunun birçok sebebi vardır. Öncelikli olarak, diş teli tedavisinde hastalar dış görünümlerinden rahatsız oldukları ve sosyal hayatlarını etkilediğini düşündükleri için lingual ortodontik tedaviyi tercih ediyorlar. Bu tedavi, braketlerin dişlerinizin iç yüzeyine yerleştirilmesiyle gerçekleştiği için görünmez tel adını da alır. Şişli, Mecidiyeköy ve Beşiktaş bölgesinde hizmet vermekte olan kliniğimizde, sizleri hayalinizdeki gülümsemeye kavuşturmak için çalışıyoruz. Bu tedavide deneyimin ve gelişmelerin yakından takip edilmesinin ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Tecrübeli diş hekimlerimizle birlikte sizlere uygun tedavi sürecini titizlikle planlıyoruz. Ağız ve diş yapınıza uygun braketleri son teknoloji cihazlarımızla üretiyor kaliteli malzemelerle sağlığınızı birinci planda tutuyoruz. Tedavi sürecinde dikkat edilmesi gereken tüm detaylar hakkında size gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Kaliteli bir deneyim yaşamak istiyorsanız sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Lingual Ortodonti ile Gülüşünüzü Hiçbir Zaman Saklamayın

Tedavi sürecinde sosyal hayatlarının etkilenmesini istemeyen hastalarımızın tercihi olan lingual ortodonti tedavisi, titizlik ve tecrübe gerektiren bir uygulamadır. Kliniğimizde, tüm süreç boyunca deneyimli diş hekimlerimiz ve hastamız ile iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Hastalarımızın özellikle bilmesi ve uygulaması gereken önemli noktaları detaylarıyla anlatıyoruz. Tedavi süreci başarıyla bittikten sonra da dikkat edilmesi gereken ve kontrol muayeneleri içeren yeni süreçte de hastalarımızın yanında oluyoruz. Lingual braket ve tedavi hakkında merak ettiğiniz her şey için bize ulaşabilirsiniz.

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Güçlü ekibimizle birlikte sağlıklı ve mutlu gülüşler kazandırabilmek için çalışıyoruz. Önceliğimiz sizin sağlığınız; bu yüzden kliniğimizde hijyen, asla ödün vermediğimiz bir prensibimizdir. Hastalarımızın memnuniyeti bizlerin motivasyon kaynağı oluyor. Sizleri hayalinizdeki dişlere bir adım daha yaklaştırmak için ilk muayenemizi ücretsiz yapıyoruz ve uygun ödeme koşulları sağlıyoruz. Size özel fırsatlardan yararlanabilmek için hemen bize ulaşın.

Kliniğimizde Verilen Kaliteli Hizmetler ve Mutlu Gülüşler

Lingual Ortodonti İstanbul olarak sizlere kusursuz bir hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Ekibimizdeki deneyimli diş hekimlerimiz ile birlikte size uygun tedavi sürecini planlıyor profesyonel bir şekilde sürdürüyoruz. Kliniğimizde son teknoloji cihaz ve yöntemler ile tedavinizi mükemmel bir şekilde yürütüyoruz. Son gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Tedavi sürecinde gerekli bilgilendirmeyi size yapıyor, her adımda yanınızda oluyoruz. Hizmetlerimizde memnuniyet garantisini her zaman sizlere vermekten gurur duyuyoruz. Mutlu ve sağlıklı gülüşler herkesin hayali. Buna kavuşabilmek için doğru adresi bulabilmek ise imkansız değil. Tecrübeli ekibimizle birlikte kaliteli bir hizmet sunabilmek için sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Kliniğimizde Hizmet Alan Hastalarımızın Yorumları

Lingual Ortodonti Yorumları

Diş teli tedavisi görünümümde uzun süre değişiklik yapacağından dolayı beni korkutuyordu. Klinikteki diş hekimimle konuştuktan sonra bana lingual ortodonti tedavisini anlattı. Sayesinde mükemmel bir tedavi süreci geçirdim. Hayalimdeki dişlere beklediğimden daha kolay ulaştım.
Yeşim M.
Lingual ortodonti
Lingual ortodonti tedavisini araştırırken bu siteye rastladım. Numarayı aradığımda benimle yakından ilgilendiler. Şimdi bu güzel ekiple iyi ki tanışmışım diyorum. Başarılı bir tedavi süreci geçirdim. Artık mükemmel bir gülüşe ve diş hekimine sahibim.
Aytaç L.
Lingual Ortodonti
Arkadaşımla tel tedavisi hakkında konuşurken bana bu kliniği önerdi. Başta endişelerim olsa da hepsinin yersiz olduğunu bu güzel insanlarla tanıştıktan sonra anladım. Mutlu gülüşümün sebebi olan bu ekibe çok teşekkür ederim.
Rabia B.
Lingual Ortodonti

Lingual Ortodonti Alanındaki Sertifika ve Üyeliklerimiz

Sahip Olduğumuz Sertfikalar

Lingual ortodonti, diş hekimlerinin kendilerini sürekli geliştirmesi ve son gelişmeleri yakından takip etmesi gereken bir alandır. Klinik olarak bunun farkındayız ve deneyimli diş hekimlerimize geniş bir ağ sunuyoruz. Çeşitli iş birlikleriyle gücümüze güç katıyoruz. Diş hekimlerimizin, yurt içi ve yurt dışında aldıkları eğitimlerde sahip oldukları sertifikalar ile gurur duyuyoruz. Her daim yenilenen ve gelişen bir kurum olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Üyeliklerimizde aktif bir rol alıyor, çeşitli projeler ileri sürüyoruz. Sizler de birikimimizden yararlanabilmek, lingual ortodonti fiyatları ve merak ettiğiniz her şey hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sizleri kliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE