Hizmetlerimiz

Gülüşünüzü Güzelleştirecek Hizmetlerimiz ile Siz de Tanışın

İnvisalign

Estetik gülüş günümüzde herkes için bir problem haline gelmiştir. Çapraşık dişlerin düzeltilmesinde kullanılan tel tedavisi görünüm olarak bazı hastaları rahatsız etmektedir. Invisalign braketler şeffaf olması ve estetik görünümü sayesinde ortodontik tedavilerde bir tercih haline gelmiştir.

İnvisalign hakkında daha fazla bilgi alın

Lingual Ortodonti

Lingual ortodonti dişlerin iç yüzeylerine takılan teller yardımıyla hem dişlerin görüntüsü düzelmekte hem de hasta bu telleri kullanırken estetik olarak rahat olmaktadır.

Lingual ortodonti hakkında daha fazla bilgi alın

Telsiz Ortodonti

Telsiz ortodonti tedavisi ile estetik açıdan rahatsız olan ve özellikle genç yaşlarda tedaviye başlayan hastalarda tel görüntüsünü ortadan kaldırmaktayız. Bu tedavi yöntemi her yaştan insanlar için tercih edilebilmekte ve hastalarımız istedikleri gibi bir gülüşe sahip olabilmektedir.

Telsiz ortodonti hakkında daha fazla bilgi alın

İletişim Formumuzu Doldurarak Ücretsiz İlk Muayene Fırsatımızdan Yararlanabilirsiniz!

İletişim formumuzu doldurun biz size ulaşalım.

İletişim formumuzu doldurarak size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

ŞEFFAF DİŞ PLAK İSTANBUL

Uzman Hekim Kadromuzla Sizleri Bekliyoruz

Meryem Seçkin

Diş Hekimi

Kliniğimizde hastalarımızın çeşitli isteklerine cevap verdiğimiz farklı ortodontik yöntemlerle dişlerinizde bulunan çapraşıklıkların giderilmesini sağlamaktayız.

0212 706 20 39
bilgi@seffafdisplak.com

Kliniğimizde Hizmet Alan Hastalarımızın Yorumları

Hastalarımızdan Gelen Yorumlar

Dişlerimin çapraşıklığı beni çocukluğumdan beridir rahatsız eden bir problemdi. Uzun süre boyunca tedavi olma konusunda kararsızdım. Karar verip bu kliniğe gittiğimde hekimlerin ilgisinden ve tedaviden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.
Kerem Ö.
Lingual Ortodonti
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittiğim bu klinikte gördüğüm ilgiden ve tedaviden çok memnun kaldım. Siz de gönül rahatlığıyla bu kliniğe gidebilir ve tedavi olabilirsiniz. Kliniğinize ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim.
Rabia F.
Telsiz Ortodonti
Uzun zamandır tel tedavisi görmek istiyordum ancak o tel görüntüsünü görmek istemiyordum. Araştırmalarım sonucunda bu kliniği buldum ve burada tedavi görmeye başladım. Tedavi sonucundan çok memnunum ilginizden dolayı teşekkür ederim.
Cihangir Y.
İnvisalign

Sahip Olduğumuz Üyelikler, Sertifikalar ve Ödüller

Ulusal ve Uluslararası Alanda Geçerli Sertifikalarımız

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI