Hakkımızda

Şeffaf Diş Plak İstanbul Olarak Dişlerinizin Sağlığı Bize Emanet

Şeffaf diş plak İstanbul olarak kliniğimizde son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman diş hekimlerimiz ile siz değerli hastalarımızın sağlıklı dişlere kavuşması için kaliteli hizmet veriyoruz. Tecrübeli hekimlerimizin bilgi birikimi ışığında hastalarımızın mevcut durumunu ön muayene ile tespit edip ve ardından kişiye özel tedavi planlamasını uyguluyoruz.

Ortodonti tedavisinde başarısı ile kendini ispatlayan kliniğimizde, dişleri ideal konumlarına getirmek için şeffaf plak yöntemini sıklıkla tercih ediyoruz. Diş hekimliğinde güncellenen bilgileri kendi içimizde adapte ederek son derece steril ortamlarda siz değerli hastalarımızın tedavisini gerçekleştiriyoruz. Deneyimli ve uzman hekimlerimiz tedavinin her aşamasında hastalarımızın yanında olarak tedavi hakkındaki bütün soruları büyük bir özenle cevaplıyor. Tedavinin ardından ise gerçekleştirilen rutin kontroller ile sürecin takibini tamamlıyoruz.

İletişim Formunu Doldurun ve Ücretsiz İlk Muayene Fırsatından Yararlanın

Şeffaf Diş Plak İstanbul kliniğimizde verilen hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurun ve ekip arkadaşlarımız hemen size ulaşsın.

Özgürce gülümseyebilmenin size katacağı özgüvenle yaşam standatınızın nasıl yükselebileceğini görmeyi siz de istiyorsanız iletişim formunu doldurun biz size dönüş yapalım.

Uzman Kadromuz

Meryem Seçkin

Diş Hekimi

0212 706 20 39

bilgi@seffafdisplak.com

Alanında Uzman ve Tecrübeli Ekibimiz

Ortodonti alanında çağdaş teknolojik ürünleri kullanan ve güncel gelişmeleri yakından takip eden diş hekimlerimiz her daim kendini geliştirmek için uğraşıyor. Şeffaf diş plak tedavisinde uzun yıllar boyunca hizmet veren kliniğimizde kişiye özel olarak tedavi basamaklarını dikkatli bir şekilde uygulamaya büyük önem veriyoruz. Hasta memnuniyetini ön planda tutan misyonumuz ve başarılarını uluslararası sertifikalar ile taçlandıran hekimlerimizle ortodonti alanında mucizeler yaratıyoruz. Hijyen kurallarına uygun ve güler yüzlü çalışanlarımız ile kliniğimiz hastalarımıza ideal tedavi ortamını sunuyor. Üstelik esnek ödeme planları ve her bütçeye uygun şeffaf diş plak fiyatları ile kaliteli hizmetin açık adresiyiz.

Kliniğimizde Tedavi Olan Hastalarımız

Başta şeffaf diş plağı olmak üzere ortodonti alanındaki bütün tedavileri uluslararası sertifikaların ışığında diş hekimlerimiz büyük bir titizlik ile süreci yürütüyor. Alanında uzman doktorlarımız ücretsiz ön muayene fırsatını kullanarak kliniğimizi ziyaret eden hastalarımızın ilk aşamada mevcut durumları hakkında bilgi sahibi olmak için gerekli tanı ve tetkikleri yapıyor. Ardından ise kişiye özel olarak hastalarının da istekleri doğrultusunda tedavi sürecinin basamakları belirleniyor. Siz de dişlerinizin görüntüsünden rahatsız oluyor ve görünüşünüzü değiştirmek istiyorsanız, kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Kaliteli Hizmetimizi Kanıtlayan Sertifika ve Üyeliklerimiz

Başarı ve Tecrübelerimizin Göstergesi Sertifikalarımız

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ İLK MUAYENE