Şeffaf Diş Plak Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?

Kliniğimizin Ayrıcalıklı Fırsatlarından Yararlanmak İçin Randevu Alın

İletişim Formumuzu Doldurarak Size Özel Fırsatlarımızdan Yararlanın

İletişim Formumuzu Doldurun, Size Uygun Randevuyu Oluşturalım

Şeffaf diş plağı kliniğimizde sıklıkla uyguladığımız bir yöntemdir. Hastalarımızın oldukça memnun bir şekilde karşıladığı bu tedavi yöntemi hem rahat hem de pratik bir tedavi seçeneğidir. Şeffaf diş plakları ile hayalinizdeki gülümsemeye kavuşun. Kliniğimizdeki uygun fiyat seçenekleriyle güzel bir gülüşe ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şeffaf diş plak fiyatı hastamız kliniğe geldiğinde yapılan detaylı muayeneler sonucunda yapılacak diğer işlemler de eklenerek kişiye özel bir şekilde hesaplanmaktadır. Tüm işlemlerin yapılması hasta ve hekim iş birliğinin de iyi olmasıyla mükemmel bir ağız sağlığını beraberinde getirecektir. Hastanın tedavi için istekli olması hem hekimlerimizin hem de hastamızın kısa bir sürede başarılı sonuçlara ulaşmasını sağlayacaktır. Kliniğimiz için önemli olan hastanın memnuniyetidir. Her memnun hasta beraberinde hekimleri de mutlu etmektedir.

Çağımızda insanlar birçok alanda hız, güven, dakiklik, profesyonellik, kalite ve garantili sonuçlar istiyor. Tabi ki bunların başında sağlığımız ve estetik görüşümüz gelmektedir. Hem doğal dişlere sahip olup bembeyaz gülümsemek hem de uygun ödeme seçenekleriyle tedavi olmak artık imkansız değil. Kliniğimizce amacımız profesyonelliğimizi ve tecrübemizi kişiye özel fiyatlarla hastalara ulaştırmak ve hastalarımıza ekonomik kaygılardan uzak tedavi olma fırsatından yararlanmalarını sağlamaktır. Gelişmiş ve son teknoloji tedavi seçeneklerini uygun fiyat garantisi ile hastalarımıza sunuyoruz. Estetik diş hekimliği alanında uzman ve tecrübeli hekimlerimiz ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla konforlu ve garantili sonuçlara ulaşacağınız tedavi sürecini yaşama fırsatını kaçırmayın. Ekonomik ayrıcalıklarla donatılmış diş beyazlatma fiyatı ve diş beyazlatma tedavisi ile hayalinizdeki gülüşe kavuşun. Gülümsemenizi hem kendinizden hem de çevrenizdekilerden saklamayın. Özgürce gülümseyin.

Kliniğimiz ile Güzel Gülüşlere Kavuşun

Kliniğimiz Hastalarının Tedavi Sonuçları

Hastalarımızın Nişantaşı Şeffaf Diş Plakları Fiyatları Hakkındaki Yorumları

Hakkımızdaki Hasta Yorumları

Uzun zamandır ortodontik tedavi yaptırma fikrim vardı ancak bir türlü cesaret edemiyordum. Eser Beyin cesaretlendirmesi ve başarılı tedavisiyle artık gülmekten korkmuyorum. İlginiz için çok teşekkür ederim.
Ali Erdem
Şeffaf Diş Plağı
Dişlerimin çapraşık görüntüsünden uzun zamandır rahatsızdım. Arkadaşlarımın yönlendirmeleriyle bu klinikle karşılaştım. Hem hekim hem de personel ilgisinden çok memnun kaldım. İlginiz için çok teşekkür ederim.
Gizem Güven
Şeffaf Diş Plağı
İnternet sitesinde bulunan formu doldurmam üzerine kısa bir süre içerisinde tedavime başlandı. Tedavi sonucunda ve yeni gülüşümden çok memnunum. Her şey için çok teşekkür ederim.
Esin Yürük
Şeffaf Diş Plağı

Sertifika ve Ödüllerimiz

Sahip Olduğumuz Ödüller ve Sertifikalar

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ İLK MUAYENE FIRSATI