İnvisalign

Telsiz Diş Tedavisi için invisalign İstanbul Kliniğimize Sizi Bekliyoruz

Telsiz diş düzeltme olarak da adlandırılan invisalign tedavisi, son teknoloji yöntemlerle tamamen kişiye özel şekilde üretilen şeffaf diş plakları ile yapılır. Diş teli kullanmak istemeyen hastalar için oldukça ideal bir tedavi yöntemi olan invisalign, şeffaf braketler sayesinde estetik açıdan kişiyi rahatsız etmez. Diş telinin aksine gün içerisinde istenildiğinde çıkarılabilmesi de bir başka olumlu yanı. Daha çok yetişkinler tarafından tercih edilen bu modern tedavi yöntemini; Şişli, Mecidiyeköy ve Beşiktaş bölgelerine yakın konumda bulunan kliniğimizde profesyonel olarak tamamlıyoruz. Günde minimum 20 saat kullanılması gereken bu plaklar ile yavaş ve istikrarlı diş düzelmeleri sağlıyoruz. Plakların, diş ve diş etlerinde ağrıya sebep olmaması için özel olarak ağız ölçümü yapıyor ve bireysel plaklarınızı üretiyoruz.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

invisalign Tedavisi ile Diş Çarpıklıklarını Gizlice Ortadan Kaldırıyoruz

Çıkarılabilir olma özelliğiyle önemli bir kullanım kolaylığı sağlayan invisalign braketler sayesinde, günlük diş bakım rutininizi problemsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu sebeple, diş fırçalamak ve diş ipi kullanmak hiçbir problem teşkil etmez. İnvisalign tedavi süreci, hekimlerimizin uzmanlığı sayesinde minimum süre içerisinde tamamlanmaktadır. Tedavi hakkında merak ettiğiniz diğer sorularınız için sitemizde bulunan formu doldurabilir ve temsilcilerimizin size geri dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz. Dilerseniz direkt arayarak da bilgi almanız mümkündür.

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Kliniğimiz ve personelimiz için hastalarımızın mutluluğu büyük önem arz etmektedir. Kliniğimizden, hayalindeki gülüşle ayrılan her hasta bizim işimizi sevme sebebimizdir. Bu nedenle, siz değerli hastalarımız için çeşitli kampanya ve fırsatlar sunuyoruz. Muayenenizin detaylı olarak yapılabilmesi ve doğru tedavi yönteminin belirlenmesi için ön muayeneler ücretsizdir.

Uzman Hekimlerimiz Tarafından Tamamlanan İnvisalign Tedavileri

Sektöründe uzun yıllardır başarıyla hizmet veren invisalign İstanbul kliniğimizde, tedavi sürecinin her aşamasını dikkatle belirliyor ve maksimum verimde sonuçlar almanız için uğraşıyoruz. Profesyonel tedavi yöntemleri ve son teknoloji ekipmanlar konusunda uzmanlaşmış hekimlerimiz ve klinik personelimiz ile hasta odaklı tedaviler sürdürüyoruz. Ayrıca, tedavi öncesinde ücretsiz ön muayene fırsatının yanı sıra, 3D uygulama avantajı da sunuyoruz. Bu uygulama aracılığıyla, tedavi sonrası dişlerinizin nasıl görüneceğini sizlere önceden gösteriyor ve isteklerinizin tam olarak karşılandığından emin oluyoruz. Tedavi sonrasında diş bakımınızı devam ettirebilmeniz için sizleri bilgilendiriyor, kontrolleri sürdürmeniz için randevu takvim oluşturuyoruz.

İnvisalign Tedavisi Gören Hastalarımızın Yorumları

Tedavisi Tamamlanan Hastalarımızın Yaptıkları Invisalign Yorumları

Uluslararası bir şirkette çalışıyorum ve dış görünüşüm benim için oldukça önemli. Dişlerimdeki çarpıklık sebebiyle gülümserken rahatsızlık duyuyordum ama bu yaşta tel tedavisi görmek de istemiyordum. Hekiminden, invisalign tedavisini duyunca hemen yaptırma kararı aldım. Bu kadar rahat bir tedavi yöntemini bu kadar geç keşfettiğim için üzülüyorum. Çok teşekkürler.
Şükran S.
İnvisalign Tedavisi
Daha önce diş teli tedavisi denedim fakat ağrı problemi yaşadığım için devam edemedim. İnvisalign yöntemi sayesinde tedavim kısa süre içerisinde tamamlandı. Sabırla sorularımı yanıtlayan diş hekimime ve ilgili personellere teşekkürü borç bilirim.
Galip T.
İnvisalign Tedavisi
Aslında diş teli taktırmak için geldiğim kliniğinizde, bu tedavi yöntemini duyunca çok mutlu oldum. Tel olmadığı için tedavi gördüğünüzü neredeyse hiç belli olmuyor ve günlük hayatınızı hiç etkilemiyor. İstediğiniz zaman çıkarabiliyor olmanız h.
Kübra B.
İnvisalign Tedavisi

İnvisalign Tedavisine İlişkin Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

İnvisalign Tedavisi Alanında Sahip Olduğumuz Üyelikler

Klinik ortamda etkinliğini kanıtlamış tedavi sertifikasına sahip hekimlerimiz ile, invisalign tedavisi öncesinde ağız içi taraması yapıyoruz. Ardından bu bilgileri simülasyona aktarıyor, dijital ortamda size özel plaklar hazırlıyoruz. Tedavinin size özel olmasıyla mükemmel uyumu yakalıyoruz. Tüm tedavilerimizi, İnvisalign Gold Provider Lisansı ile tamamlıyoruz. Ayrıca, klinik olarak yıllardır İnvisalign şeffaf plak sistemlerini sertifikalı olarak uyguluyoruz. Tedavinin her aşaması kişiye özel olduğu için, invisalign fiyatları hakkında detaylı bilgi verebilmek için sizleri ön muayeneye bekliyoruz. Dişin yapısı, çarpıklık derecesi ve ağız sağlığını etkileyen mevcut diğer rahatsızlıklar da tedavinin maliyetini etkilemektedir. Klinik olarak, fiyatlar konusunda da hastalarımızın mutluluğunu ön planda tutuyoruz.

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE